Kişisel Eşya Taşımacılığı Hizmetimiz

Kişisel Eşya Taşımacılığı

Kişişel Eşya Taşımacılığı

Seyahat esnasında aldığınız hediyeler, ya da taşımada size yük ve sizin ile geldiğinde çok maliyetli olacak olan   fazla bagajlarınızı sizin adınıza istediğiniz adrese hızlı bir şekilde gönderiyoruz.

Kişisel eşyanız dert olmasın

Kişisel eşyalarınız artık firmamız ile güvenli şekilde ulaşmasını istediğiniz yeter ulaştırılmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgiyi müşteri danışmanlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Dünyanın neresine olursa olsun kişisel eşyanız, uzman kadroya sahip firmamız ile güvenli ve ucuz şekilde en kısa sürede taşınmaktadır.

Kişisel eşya taşımacılığında taşıma işi, siz değerli müşterilerimizin taşıma tercihleri doğrultusunda hızlı, ekonomik fiyata ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kişisel eşyanızın gideceği ülkeye göre teslimat sürelerimiz farklılık göstermekte olup, teslimat süreleri için Teslimat Süreleri  başlıklı bölümü ziyaret edebilirsiniz.

Yurtdışı kargo hizmeti ile eşyalarım ucuza ve en kısa sürede gitsin diyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken 0212 494 47 48  numaralı hattan müşteri danışmanlarımıza ulaşmanızdır.