Canlı Hayvan Taşımacılığı

Sevimli minik dostlarımızın, zorunlu ülke değişikliği, göç, taşınma, tatil gibi nedenlerle bir yerden bir yere nakil etmeleri gerekmektedir.

İstanbul merkezli Bay Express kuryeleri; minik dostlarınızı dünyanın her yerine IATA Kurallarına uygun şekilde ve en ucuz fiyatlarla göndermektedir.

Minik dostlarınız, sağlıklı ve güvenilir şekilde seyahat ederler, firmamız bu konuda gerekli tüm hassasiyeti göstermektedir.

Firmamız canlı havyan taşımacılığı konusunda uzman kadrosu ve yurtdışı partnerleri ile minik dostlarınızın istediğiniz yerden alınarak, istediğiniz yere naklini en uygun fiyatlar ile taşınmasını sağlamaktadır. Çünkü firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ilk sırada gelir.

İster kedi, ister köpek, ister akvaryum balığı, ister arı, ister sülük gönderin, uygun fiyatlandırma ve güvenilir gönderim için 7/24 0555 292 50 07  ve 0212 494 47 48 numaralı hattan firmamız yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den yurt dışına taşınacak olan canlı hayvanlar;
Kedi,Köpek
Kurbağa,Arı
Sülük, Akvaryum Balığı vs.

Canlı Hayvan Taşımacılığı konusunda internet ortamında pek çok firma olsa da,  Minik dostlarınızı tanımadığınız kişilere emanet etmeyin. Onlar sizler için değerli ise, bizler için de değerlidir.

Ortadoğu, Uzakdoğu, Rusya, Amerika ve Afrika kıtasında işbirlikçileri ile ekonomik, hızlı ve güvenli bir hizmet portalına sahip olan firmamız,  sevimli dostlarınızı istediğiniz adresten gereki özeni göstererek teslim alıp, dilediğiniz  ülkelere ve/veya bölgelere güvenle ve yine gerekli özeni göstermek suretiyle sevk etmektedir.

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeyen Firmamız; yurtdışına güvenli, ekonomik ve hızlı kargo hizmetinin tek adresi olup, kaliteli hizmeti en düşük maliyetlerle sağlayan tek firmadır.

Yurtdışı Canlı Hayvan Taşımacılığı hizmetimiz için 7/24 0555 292 50 07 ve 0212 494 47 48 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir, gönderileriniz için fiyat en uygun fiyatı firmamızdan alabilirsiniz.

Minik dostlarınızın uluslararası transferleri, yasal düzenlemelerle güvence altına alınmıştır. Bay  Express, minik dostlarınızın yurtdışı transferi sırasında ihtiyaç duyulan veteriner desteği, gerekli aşıların yapılması ve kontrolü, canlı hayvanlarınızın sağlıklı koşullarda, huzurlu bir şekilde yerine ulaşması konusunda canlı hayvan taşımacılığı yönetmeliğine uygun şekilde hareket eder.

Türkiye’den yurtdışına ve/veya yurtdışından Türkiye’ye canlı hayvan taşıma konusunda firmamızın deneyim, uzmanlığına güvenebilirsiniz

Canlı Hayvan Taşımacılığı konusunda her türlü sorun ve sorularınız hakkında uzman ekimizle iletişime geçebilirsiniz.